تعمیر تلویزیون سامسونگ

یک HDTV ال سی دی ساعت های خوشی را برای شما فراهم می کند ، و آن یک سرمایه گذاری است برای سالهای زیادی  . خریداران باید بسیاری از مارک های بزرگ را انتخاب کنید ، از جمله سامسونگ ، با این حال ، چه اتفاقی می افتد اگر یک تلویزیون ال سی دی سامسونگ دارید برای تعمیرات تلویریون یک برای یک مشکل به تعمیرگاه برود ؟ اگر چه بسیاری از مسائل را نمی توانید در خانه تعمیر نمایید ، تعمیرگاه مجاز پایا الکترونیک می توانند برخی از مسائل که موجب صرفه جویی در پول شما شود را حل کند . اولین قدم این است که برای عیب یابی این مسئله  با کارشناسان پایا الکترونیک تماس حاصل نمایید . مشکل از آنجا نشات میگیرد که برای ، رفع تبادل نظر شامل جایگزین خازن و اصلاح برخی از مسائل روی صفحه نمایش باید با شماره تماس هایی که در صفحه ارتباط با ما درج شده است مراجعه نمایید .
عیب یابی تلویزیون سامسونگ

قبل از اقدام به هر گونه تعمیرات، وقت به عیب یابی این مسئله است. برای یک صفحه نمایش سیاه و سفید، بررسی کنید که همه کابل های عملکرد هستند. قطع کرده و دوباره هر یک، و اگر قطعات در دسترس وجود دارد، آنها را تعویض برای از بین بردن امکانات. جایگزین کابل در صورت لزوم. اگر تلویزیون خود را خاموش می شود به طور تصادفی، بررسی تایمر خواب برای دیدن اگر آن است که برنامه ریزی برای خاموش کردن در فواصل مجموعه.
جایگزین خازن تلویزیون سامسونگ

اگر تلویزیون کلیک کردن بر روی تصویر به نظر می رسد اما هیچ، طول می کشد در حالی که به نوبه خود در، یا آن را نشان می دهد دیگر مسائل صفحه نمایش، خازن در دستگاه ممکن است خراب شده است. جدا و باز کردن تلویزیون با از بین بردن پشت جلد و قاب. برای هیئت مدیره اصلی، که شبیه مادربرد از یک کامپیوتر نگاه کنید. خازن کوچک، استوانه فایل پیوست در هیئت مدیره می باشد. اگر آنها بد رفته اند، تاپس ممکن است نگاه به یک شکل محدب برداشته، نشت نوعی از مایع، و یا نشان دادن نشانه های دیگری از خوردگی.

برای تغییر خازن، صاحبان تلویزیون نیاز تعویض. بسیاری از تلویزیون های سامسونگ استفاده خازن ۱۰ ولت، اما برای جایگزینی، بهتر است برای نصب آنهایی که ۲۵ ولت است. این پروژه همچنین نیاز به یک کیت لحیم کاری و یک جفت انبردست. قطع هر گونه سیم متصل به هیئت مدیره اصلی و حذف پیچ برای بلند کردن هیئت مدیره اصلی به دور از تلویزیون است. به نوبه خود در هیئت مدیره را در کنار خود، با شتاب خازن بد با یک جفت انبردست، و سپس د – لحیم کاری خازن از سمت پایین هیئت مدیره. جایگزین با خازن های جدید و لحیم کاری را به محل. ممکن است مفید باشد به تحقیق برخی چگونه به فیلم ها برای اطمینان از خازن ها در به درستی لحیم و قطب درست است.
تعمیر صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ

برای برخی از خش کوچک بر روی صفحه نمایش، مالش وازلین بر ​​روی آنها ممکن است به حداقل رساندن ظهور کمک کند. با این حال، صاحبان می تواند هر چیزی برای یک صفحه نمایش ترک خورده، کوتاه از جایگزینی آن هم انجام دهیم. صفحه نمایش جایگزین در دسترس هستند، و اگر آنها مقرون به صرفه برای صاحب تلویزیون هستند، می توان آنها را به صورت حرفه ای و یا در خانه جایگزین شده است. به جای صفحه نمایش، جدا تلویزیون و حذف هر گونه کابل. سپس، با استفاده از یک پیچ گوشتی به خنثیسازی پیچ قاب و حذف قطعات از قاب. قطع هر گونه سیم و کابل متصل به صفحه نمایش. آن مفید است به آنها برچسب و یا گرفتن عکس از نحوه سیم قبل از شروع ارتباط برقرار کنند. جای صفحه نمایش و دوباره سیم، پس از آن دوباره شعله و پیچ.
مسائل نور پس زمینه تلویزیون سامسونگ

اگر تصویر در تلویزیون ال سی دی سامسونگ کم است، ممکن است نور پس زمینه رفته است بد است . اگرچه صاحبان می توانند جایگزینی انجام، آنها باید قطعات رسیدگی با دقت به دلیل لوله نور پس زمینه ممکن است بخار جیوه باشد. این تعمیر بهتر برای حرفه ای که مسئولیت رسیدگی به این دلیل که آنها می دانند که چگونه با خیال راحت حذف و دور از لوله نور پس زمینه است.
سوختگی پیکسل ال سی دی تلویزیون سامسونگ

گاهی اوقات، تلویزیون ال سی دی توسعه تداوم تصویر، است که شبیه به سوختگی پیکسل، اگر یک تصویر بر روی صفحه نمایش باقی می ماند بسیار طولانی است. چند روش می توانید موضوع بهبود و یا پاک کردن آن را در دسترس نباشد. اول، تلویزیون را خاموش کنید به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت. یکی دیگر از گزینه است که به مجموعه تلویزیون به شخص سفید و یا برای اتصال به تلویزیون به یک لپ تاپ و تنظیم یک تصویر سفید جامد به عنوان محافظ صفحه نمایش. در هر دو مورد، ترک تصویر در حال اجرا برای یک تا دو روز. علاوه بر این، کاهش روشنایی تصویر حفظ عمر لامپ برای تلویزیون کمک می کند.
چگونه قطعات و تجهیزات تلویزیون ال سی دی سامسونگ را تهیه نماییم ؟

شما می توانید لوازم و قطعات برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ خود را در پایا الکترونیک تهیه نمایید . از خازن به نور پس زمینه ال سی دی پانل به و حتی تخته مدار . با جستجو با کلمات کلیدی، استفاده از واژه هایی مانند شروع ” سامسونگ تلویزیون های LCD. ” شما می توانید از لیست جدید و مورد استفاده را انتخاب کنید، و پیدا کردن فروشندگان که ارائه حمل و نقل تسریع می بخشد و یا به صورت رایگان استفاده نمایید . اگر شما سوال در مورد بخش های مختلف دارید ، می توانید استفاده کنید بی بخواهید یکی از ویژگی های درخواست به فروشنده تماس بگیرید. علاوه بر این، در نظر رفتن به انجمن تلویزیون صفحه بزرگ بی بحث را به کارشناسان پاسخ به سوال شما. خرید آنلاین از طریق eBay به شما می دهد به راحتی و یک انتخاب بزرگ از قطعات آن، بنابراین شما می توانید پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید.