تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

رفع خرابی و سرویس

تعمیرات تلویزیون LCD​

در بیشتر موارد خرابیِ تلویزیون های سامسونگ، غالب اوقات، مشتری تمایل به خود تعمیری دارد، بدین شکل که علاقه دارد با یک سری اطلاعات اولیه و ابتدایی تا حد امکان ایراد را مرتفع کرده و از دستگاه استفاده نماید.
در حالیکه بدون گذراندن آموزش های اولیه و رعایت اصول ابتداییِ تعمیرات، این کار تقریبا غیرممکن و گاهی خطرناک هم هست.
بدین منظور مراکز و موسساتی از قبیل خود شرکت سامسونگ از طریق سام سرویس و دیگر مراکز مرتبط و غیر مرتبط اقدام به برگذاری کلاس ها و دوره های آموزشی تعمیر و سرویس تلویزیون سامسونگ می نماید که علاقمندان به این رشته می توانند با ثبت نام در این کلاس ها و گذراندن دوره های تئوری و عملی و کار مداوم در تعمیرگاه های مجاز تبدیل به یک تکنسین (تعمیرکار) شوند.
لذا به منظور جلوگیری از خسارت احتمالی تقاضا می شود از دستکاری و تعمیرات خودسرانه دستگاه های صوتی تصویری خودداری شود. تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل ، دارای هزینه های متفاوت و گاهی غیر قابل پیش بینی در همان لحظه می باشد.

پس بهترین کار این است که با تماس با مراکز تعمیراتی مجاز و تحت نظر اتحادیه و شرکت سامسونگ درخواست یک تعمیرکار متخصص و مجرب نماییم.
این کار با جستجو در سایت و مراکز تعمیراتی سامسونگ و دستگاه های صوتی و تصویری انجام می پذیرد.

بعد از حضور تعمیرکار و تست و بازبینی دستگاه، هزینه ابتدایی تعمیر تلویزیون یا دیگر دستگاه های صوتی تصویری سامسونگ به مشتری اعلام می شود که غالبا هم با هزینه نهایی و تمام شده اختلاف چندانی ندارد، مگر در مواقع استثنایی که در آنصورت هم کلیه مراحل تعمیر و هزینه های احتمالی به اطلاع مشتری رسیده، با کسب تکلیف و هماهنگی مشتری اقدام به تعمیر دستگاه مورد نظر می گردد.
با این توضیحات جای نگرانی نسبت به هرگونه هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وجود ندارد

تعمیر تلویزیون سامسونگ ال ای دی

تعمیرات تلویزیون LED​

 

تلویزیون های جدید LED سامسونگ به نسبت تلویزیون های LCD در بیشتر موارد و مدل ها از معایب بیشتری برخوردار هستند و این درحالیست که به دلیل استقبال مشتری و خرید دستگاه های متنوع وگوناگون سامسونگ و بالا رفتن سطح توقع مشتری در بیشتر موارد موجب نارضایتی مشتری می شود .
شرکت سامسونگ (سام سرویس) در این راستا با بکارگیری همه توان فنی و پشتیبانی خود اقدام به پاسخگویی و رفع نواقص احتمالی دستگاه های معیوب موجود در بازار نموده که الحق دراین مورد موفق هم بوده است.
تلویزیونهای LED سامسونگ بدلیل تنوع مدل یا اینچ و طراحی، قطعات، معایب و ضعف های بیشتری نیز همراه خواهد بود که این معایب در تلویزیون های LCD بسیار کمتر مشاهده می شود.
لذا طبیعی است که مشتریان با دقت و حساسیت بیشتری نسبت به انتخاب مدل ،سری و اینچ مورد نظرخود اقدام نمایند که این امر خود مستلزم پیگیری و رفع نواقص مطرح شده از طریق نماینده شرکت سامسونگ می باشد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ ال سی دی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

تلویزیون های ال سی دی سامسونگ در بیشتر موارد جز برترین و مقاوم ترین و کارآمد ترین مدل های تلویزیون LCD در صنعت تلویزیون و دستگاه های صوتی و تصویری به شمار می روند ، به گونه ای که هنوز هم بسیاری از این دستگاه ها همچنان در حال کار به طور کامل و دقیق می باشند و اصولا کارکرد همین دستگاه های مقاوم و خوش تصویر سامسونگ را به برندی معتبر و کارآمد نزد افکار عمومی جهان تبدیل نمود.
با وجود قطعات یدکی کافی و مازاد تولید شده و موجود در بازار، تعمیر تلویزیون های ال سی دی سامسونگ همچنان ادامه داشته و دارد و با ظهور و بروز مدل های جدید LED و OLED، برخی از مدل های LCD همچنان به قوت خود باقی هستند.
جهت تعمیر تلویزیون های ال سی دی سامسونگ که غالبا از معایب و مشکلات سخت افزاری برخوردارند می توانید با نزدیکترین مرکز تعمیر تماس حاصل فرمایید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ پروجکشن (پروژکشن سامسونگ)

تعمیرات تلویزیون Plasma​

 

پروژکشن های سامسونگ در دو دهه گذشته سهم به سزایی در پردازش صدا و تصویر و دکوراسیون منازل ما داشته اند.
این تلویزیون ها که در اندازه های مختلف و نسبتا بزرگ و در انواع DLP و PROJECTION به بازار عرضه شدند، در زمان ظهور و عرضه، یکی از برترین های بازار بودند که هنوز هم در منازل مشتریان یافت می شوند
تعمیر پروجکشن در برخی موارد کار دشوار و طاقت فرسایی برای تعمیرکاران به شمار میرفت، چنانکه می بایست گاهی قسمتی از دستگاه را جدا کرده و به تعمیرگاه منتقل نمایند و گاهی نیز به دلیل پیچیدگی های موجود و کمبود امکانات در منزل کل دستگاه را به تعمیرگاه منتقل نمایند که این کار مستلزم صرف وقت و هزینه زیادی بود.
در حال حاضر نیز با تماس با مراکز خدماتی و تعمیراتی میتوان از تجربیات و امکانات آن ها برای تعمیر و رفع خرابی پروجکشن سامسونگ بهره برد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ پلاسما

تعمیرات تلویزیون Plasma​

 

شرکت سامسونگ محصولات متنوع و متعددی در زمینه صوتی و تصویری تولید و روانه بازار نموده و جز برترین برندهای تولید کننده تلویزیون می باشد.
اما در این مجموعه تولیدات، پلاسما جایگاه ویژه ای دارد چرا که با ورود پلاسما وصفحه نمایش آن سامسونگ تحولی شگرف در دنیای تصویر بوجود آمد که همچنان نیز با تغییرات تکنولوژیک و نرم افزاری تولید پلاسما ادامه دارد اما تعمیر تلویزیون سامسونگ پلاسما از دهه گذشته دستخوش تغییرات بزرگی شده که از تعمیر بردهای مصرفی به تعویض و از حجم بزرگ و وزن زیاد دستگاه به کم حجم شدن و خلاصه شدن آن رسیده ایم.
تعمیر تلویزیون پلاسما (plasma) سامسونگ شامل تعمیر تلویزیون بردهای پاور ،درایور، لاجیک و بافر می باشدکه اخیرا با تامین قطعات یدکی آن ها قابلیت تعمیر بردهای فوق وجود دارد که این امر در کاهش هزینه تعمیر سهم به سزایی داشته و رضایت نسبی مشتریان را به همراه دارد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ CRT و لامپی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

 

تلویزیون های CRT و لامپی در پنج دهه اخیر سهم ویژه ای در خانواده و زندگی ما داشته اند، به شکلی که در ابتدا نه تنها به عنوان یک وسیله ارتباطی و تفریحی، بلکه به عنوان یک کالای لوکس به آن نگاه می شد .
تلویزیون CRT و لامپی سامسونگ نیز در 25 سال اخیر بدون تردید از این قاعده مستثنی نبوده و تا قبل از ورود محصولات LED و LCD بیش از 40 درصد از سهم بازار تلویزیون CRT را به خود اختصاص داه بود.
در حال حاضر نیز در حواشی شهرهای بزرگ وبیشتر شهرستان ها از تلویزیون های CRT استفاده می شود و مسئله تعمیر آن نیز توسط تعمیر کاران قدیمی و نمایندگی ها و تعمیر گاه های مجاز حل می شود.
برای تعمیر تلویزیون CRT (لامپی) سامسونگ که معمولا مشکلات روتین و شبیه هم پیدا می کنند واز نظر قطعات نیز مشکل خاصی ندارند با ما در تماس باشید.

تعمیرگاه تلویزیون سامسونگ قدیمی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

 

به کلیه محصولات صوتی و تصویری فارغ از سال ساخت و تولید در کلیه تعمیرگاه های سامسونگ خدمات ارائه می گردد و این مهم به لطف تولید پر تیراژ و تولید قطعات و لوازم یدکی بیش از حد نیاز سامسونگ برای کلیه محصولات خود می باشد که خود باعث افزایش رضایتمندی مشتریان می شود.
در مورد تلویزیون های قدیمی سامسونگ که شامل تلویزیون هایCRT، انواع پلاسمای قدیمی، پروژکشن و DLP می باشد معمولا تعمیرگاه ها و تعمیرکاران غیر مجاز اقدام به تعمیر نمی کنند و کار باید به دست افراد متخصص و مجرب سپرده شود.
با کمی جستجو می توان به تعمیرگاه ها و مراکز تعمیر تلویزیون های قدیمی سامسونگ دسترسی پیدا کرد و کارتعمیر دستگاه ها نسبتا قدیمی سامسونگ رابه آن ها سپرد.
قبل از ارسال دستگاه به تعمیرگاه و یا مراجعه حضوری به تعمیرگاه حتما مدل دقیق تلویزیون و مشکلات بوجود امده و سال ساخت که در پشت دستگاه ذکر شده را با تعمیرکار خود در میان بگذارید.

تعمیرگاه تلویزیون سامسونگ قدیمی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

 

به کلیه محصولات صوتی و تصویری فارغ از سال ساخت و تولید در کلیه تعمیرگاه های سامسونگ خدمات ارائه می گردد و این مهم به لطف تولید پر تیراژ و تولید قطعات و لوازم یدکی بیش از حد نیاز سامسونگ برای کلیه محصولات خود می باشد که خود باعث افزایش رضایتمندی مشتریان می شود.
در مورد تلویزیون های قدیمی سامسونگ که شامل تلویزیون هایCRT ،انواع پلاسمای قدیمی ،پروژکشن و DLP می باشد معمولا تعمیرگاه ها و تعمیرکاران غیر مجاز اقدام به تعمیر نمی کنند و کار باید به دست افراد متخصص و مجرب سپرده شود.
با کمی جستجو می توان به تعمیرگاه ها و مراکز تعمیر تلویزیون های قدیمی سامسونگ دسترسی پیدا کرد و کار تعمیر دستگاه ها نسبتا قدیمی سامسونگ رابه آن ها سپرد.
قبل از ارسال دستگاه به تعمیرگاه و یا مراجعه حضوری به تعمیرگاه حتما مدل دقیق تلویزیون و مشکلات بوجود امده و سال ساخت که درپشت دستگاه ذکر شده را با تعمیرکار خود در میان بگذارید.

تعمیر برد تلویزیون سامسونگ رنگی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

 

تلویزیون های رنگی سامسونگ در دو نوع آنالوگ و دیجیتال طراحی و ساخته شدند که آنالوگ دارای یک برد اصلی (برد کف) و برد سوکت لامپ تصویر بود که بیشتر معایب از برد کف بروز پیدا می کرد و با ولتاژگیری و تست قطعات اصلی محدوده عیب مشخص می شد که تعمیرکار می توانست با تعویض قطعات اصلی مشکوک رفع ایراد را سریع و تلویزیون راتعمیر نماید.
در تلویزیون های رنگی دیجیتال علاوه بر برد کف بردتله تکست و برد کنترل وسویئچ AV نیز اضافه شد که که معایب پیچیده تری نسبت مدل قدیمی ایجاد می کرد و تعمیرکاران نیز وقت بیشتری برای عیب یابی باید صرف می کردند که به مرور با ورود بردهای نو کار تعمیر آسانتر و عیب یابی نیز سریع تر اتفاق می افتاد.
در سال های اخیر کلیه بردهای تلویزیون رنگی سامسونگ بصورت کلی و آکبند در سطح بازار جهت عرضه به خریداران و تعمیرکاران یافت می شود.

تعمیر برد تلویزیون سامسونگ لامپی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

تعمیر بردهای تلویزیونهای CRT (لامپی) سامسونگ در صورتی که دارای سوختگی شدید مدار چاپی وترانس(H.V) نباشد مقرون به صرفه میباشد و در غیر اینصورت باتعویض کامل برد نتیجه بهتری حاصل میشود در ابتدا توضیحاتی در مورد انواع خرابی و ایرادات موجود در بردهای تلویزیون سامسونگ لامپی ارائه می شود که امیداوریم مورد استقبال واقع شود.

  1. خاموشی تلویزیون به صورتی که چراغ استندبای روشن است که معمولا ایراد POWER می باشد و با تعویض خازنهای پاور قابل رفع می باشد.
  2. خاموشی کامل، به شکلی که حتی چراغ استندبای هم نداریم که معمولا با سوختگی فیوز و بعد از آن STR پاور و حتی خروجی هوریزانتال H.OUT می تواند همراه باشد.
  3. تلویزیون لامپی سامسونگ روشن می شود وصدا هم دارد ولی تصویر ندارد یا با تاخیر تصویر همراه است که معمولا از ضعف لامپ تصویر می باشد که با تعویض لامپ قابل رفع می باشد.

تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تلویزیون Plasma​

 

با تولید انبوه و روزافزون انواع مدل های LED , LCD, OLED و عرضه آن ها به بازار مصرف، معایب و مشکلات عدیده ای نیز برای آن ها ایجاد می شود که خرابی پنل نیز یکی از شایع ترین این موارد است.
خرابی پنل ها انواع مختلفی دارد که بیشترین حالت برای دستگاه های پیش می آید که به دلیل نا اگاهی و عدم اطلاع کافی کاربران رخ می دهد.غالبا پنل های خراب که دچار شکستگی نشده باشند و ظاهر سالم و بدون مشکلی داشته باشند قابل تعمیر و بازیابی هستند که بوسیله دستگاه تعمیر پنل قابل انجام می باشد.
در مورد تلویزیون های پنل خراب سامسونگ لازم به ذکر است که به لطف واردات انواع پنل، بیشتر پنل های شکسته و خراب غیر قابل تعمیر تعویض شده و دستگاه به حالت اول و با کیفیت اول قابل استفاده می باشد لازم به ذکر است بیشتر پنل های سامسونگ از طریق این تعمیرگاه قابل عرضه و تعویض می باشد.

گروه خدماتی تخصصی پایا الکترونیک

با افتتاح شعبه استان مازندران اقدام به ارائه کلیه خدمات تعمیراتی در شهرهای این استان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

بهشهر

ساری

بابل

آمل

محمود آباد

ایزدشهر

نور

نوشهر

چالوس

نمک آبرود

رامسر

چمستان

قائم شهر