تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

رفع خرابی و سرویس

تعمیرات تلویزیون LCD​

در مجموعه تعمیرگاه پایاالکترونیک ،کلیه تعمیرات و رفع خرابی انواع تلویزیون ال جی در منزل و محل کار مشتری انجام می پذیرد . مشتریان و متقاضیان عزیز میتوانند تنها با یک تماس و ارائه آدرس و شماره تماس  خود کادری مجرب و متخصص و متعهد را در منزل و محل کار خود در اختیار داشته باشند. تعمیرکاران و تکنسین های پایاالکترونیک (مجاز مرکزی) کلیه قطعات و لوازم مورد نیاز بر حَسَب اعلام مدل و ایراد دستگاه از سوی مشتری را تا حد امکان به همراه داشته تا در صورت نیاز با کمترین هزینه و صرف کمترین زمان و بهترین کیفیت تعمیر دستگاه های خراب مشتریان را انجام داده ،رفع خرابی و تحویل نمایند کلیه تعمیرات این تلویزیون به استثنا موارد خاص که نیاز به بازبینی و تست و تعویض قطعات خاص دارند در منزل و محل کار مشتری انجام می گیرد.

تعمیر تلویزیون پلاسما

تعمیرات تلویزیون LED​

مجموعه خدماتی ـ تعمیراتی پایاالکترونیک (مجاز مرکزی) آمادگی خود را جهت اعزام نیروی متخصص و کار آزموده در رابطه با رفع خرابی و تعمیر تلویزیون پلاسمای ال جی اعلام می دارد مشتریان و متقاضیان عزیز که از تلویزیون پلاسما ال جی استفاده می کنند در نظر داشته باشند،که تهویه مناسب و خاموش کردن دستگاه بعد از فواصل سه ساعته به طول عمر مفید دستگاه می افزاید و کیفیت تصویر پلاسمای ال جی را نیز افزایش می دهد تعمیر تلویزیون پلاسما ال جی معمولا با خرابی بردهای تصویر که شامل بردوای و زدبرد و برد پاور همراه است که در بیشتر مواقع توسط تکنسین ها و تعمیرکاران مجموعه پایاالکترونیک با قطعات اصلی تعمیر و پس از صدور گارانتی کتبی نصب می گردد و در مواقع ضروری که تعمیر پاسخگوی کارکرد مطمئن دستگاه نمیباشد و با توجه به حرارت بالای کارکرد تلویزیون های پلاسما و با صلاحدید مشتری و تعمیرکار برد نو جایگزین برد خراب می شود تعمیر تلویزیون ال جی در پایا الکترونیک برخی از مدلهای تلویزیون های ال جی از کیفیت صدا و تصویر فوق العاده ای بهره مند هستند، همچنین برخی دیگر از تلویزیونهای ساخت شرکت ال جی دارای معایب و نواقصی در طراحی و ساخت هستند که به مرور از طریق شرکت سازنده و نمایندگی های خدماتی آن در سراسر دنیا در حال رفع و اصلاح و تعمیر می باشند.

پایاالکترونیک(مجازمرکزی) برای رفع سریع و کم هزینه این مشکل اقدام به تهیه و جمع آوری و خرید بکلایتهای ال ای دی با کیفیت و جنس مرغوب و اصلی و تعویض آنها با نمونه های خراب در منزل و محل کار مشتری نموده که با رضایتمندی مشتری همراه بوده است.

تعمیر تلویزیون ال ای دی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و کم حجم شدن و کم مصرف تر شدن دستگاه های الکترونیکی، سازندگان این نوع دستگاه ها نیز به فکر طراحی و ساخت محصولاتی پربازده و کم مصرف افتادند شرکت ال جی هم به دنبال دیگر تولید کنندگان از این امر مستثنا نبوده و با تولید تلویزیونهای LED ال جی سعی در بهره برداری و سهم بیشتر داشتن از این بازار جذاب و پرتقاضا بوده و هست به همین منظور انواع ال ای دی های ال جی تولید و روانه بازار گردیده که بحث تعمیرات و خدمات دهی مطلوب به خریداران یکی از دغدغه های اصلی شرکت ال جی میباشد پایاالکترونیک
 (مجاز مرکزی) با تعمیر انواع LED های ال جی که از خرابی های متنوع و متعددی برخوردارند تجارب بسیار اندوخته و با بروز رسانی اطلاعات نرم افزاری و تهیه قطعات سخت افزاری خدمات مطلوبی هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی
به مشتریان می دهند.

تعمیر تلویزیون ال سی دی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

با ورود تلویزیونهای LED الج ی تلویزیونهای LCD که قدیمی تر بودند به مرور از چرخه تولید خارج شدند ولی به دلیل تولید انبوه سالهای قبل ال جی و حضور مقتدرانه ال جی در بازار LCD هنوز هم تعداد قابل توجهی از LCDهای ال جی در منازل و محل کار مصرف کنندگان وجود دارد که به مرور نیاز به تعمیر و ارائه خدمات دارند. لذا مجموعه خدماتی ـ تعمیراتی پایا الکترونیک (مجازمرکزی) با توجه به نیاز مشتری و بر اساس کار آمدی برخی از مدلهای ال سی دی ال جی که کیفیت صدا و تصویر قابل توجهی نیز دارند همچنان اقدام به خدمات رسانی و تعمیر این دستگاه ها می نماید. تلویزیونهای ال سی دی ال جی نسبت به تلویزیونهای جدید LED از معایب کمتر و بازده بیشتری برخوردارند برخی از این مدل ها همچنان بدون نقص در حال کار کردن می باشند.

تعمیر تلویزیون لامپی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

تعمیرات تلویزیونهای (CRT) الجی همواره یکی از شیرین ترین و پر خاطره ترین بخش تعمیرات بوده و هنوز هم کم و بیش وجود دارد مجموعه خدماتی ـ تعمیراتی پایا الکترونیک (مجاز مرکزی) همچنان با اعزام نیروی متخصص و کار آمد اقدام به تعمیر تلویزیون های لامپی الجی می نماید بیشترین معایبی که این نوع تلویزیونها با آن مواجه هستن خرابی قسمت های ولتاژ (H.V) و مدار پاور می باشد که کلیه این خدمات در منزل و محل کار مشتریان گرامی انجام می گیرد
لازم به ذکر است هنگام تماس با مراکز خدماتی ما حتما مدل تلویزیون لامپی خود را از پشت دستگاه یادداشت کرده و در دسترس داشته باشند تا در صورت نیاز به اپراتورهای پایا الکترونیک ارائه نمایند تا در وقت و هزینه آنها صرفه جویی
شده و مدیریت لازم اعمال گردد صُمنا لامپ تصویرهای نو در اینچ های مختلف و متنوع جهت نصب بر روی دستگاههای خراب و ضعیف موجود است.

تعمیر تلویزیون بدون گارانتی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

 

تعمیرات تلویزیونهای بدون گارانتی الجی که شامل انواع LED . LCD . 3D . 4K می باشد،همواره یکی از دغدغه های خریداران این محصولات بدون گارانتی می باشد. مجموعه خدماتی ـ تعمیراتی پایاالکترونیک (مجاز مرکزی) این اطمینان را به مشتریان و خریداران این دستگاه ها می دهد که کلیه خدمات دستگاه های مذکور را از زمان نصب تا تعمیر و نگهداری، به بهترین شکل ممکن انجام داده و همانند یک دستگاه مشمول گارانتی به آنها خدمات رسانی کند.
لذا مشتریان و خریداران این نوع دستگاه ها با تماس با یکی از مراکز خدماتی پایا الکترونیک در سطح استانهای تهران و مازندران به طور مستقیم و از دیگر استانها به صورت غیر مستقیم میتوانند از این خدمات بهره مند گردند. شایان ذکر است کلیه قطعات اصلی و لوازم مورد نیاز و نرم افزارهای به روز و کار آمد جهت انجام این امور گرد آوری و تهیه گردیده و آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

آموزش تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون Plasma​

به تازگی و در سال های اخیر، با ورود انواع دستگاههای جدید OLED-4K و منحنی که از ساختارهای نرم افزاریِ بیشتری نسبت به دستگاههای قبلی بهره مند هستند و غالبا از سیستم عامل اندروید و ios استفاده می کنند نیاز به تعمیرات و آموزش تعمیرات برای مشتریان و کاربران این دستگاه ها که دیگر تنها یک تلویزیون نیستند و کارایی های مختلفی دارند. به وضوح دیده می شود لذا برای آموزش تعمیر تلویزیون در مراحل مقدماتی و نرم افزاری مجموعه خدماتی ـ تعمیراتی پایا الکترونیک (مجازمرکزی) امکانات ویژه ای در نظر گرفته است، به شکلی که هریک از مشتریان می توانند از طریق کانال تلگرام، ایمیل و دیگر راه های دسترسی که در سایت و صفحات مجازیِ پایاالکترونیک تعبیه شده، اقدام به ارسال مدل و سریال دستگاه معیوب و مشکل مورد نظر خود نمایند تا از طریق کارشناسان و تعمیرکاران مجموعه پایا الکترونیک راهنمایی شده تا سریع تر به رفع مشکل خود برسند.

قیمت تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون Plasma​

یکی از دغدغه های مشتریان و کاربران تلویزیون های الجی، قیمت و هزینه تعمیر تلویزیون الجی میباشد که همواره مشتریان و تعمیرکاران و مراکز خدماتی با آن دست به گریبان هستند. مجموعه خدماتی ـ تعمیراتی پایا الکترونیک (مجازمرکزی) برای رفع این مشکل و کاهش نگرانی و سر درگمی طرفین،تمهیدات نتیجه بخشی به کار گرفته که بیشتر این مشکلات را مرتفع ساخته است. در ابتدا با تماس مشتری و متقاضی و اعلام خرابی دستگاه به هر یک از واحدهای تعمیراتیِ ما در صورتی که مدل دقیق و شرح خرابی دستگاه از سوی کاربر یا مشتری به خوبی تشریح و اعلام شود،کارشناسان ما هزینه هایی مشتمل بر اجرت تعمیر و ایاب و ذهاب وحدود تقریبیِ مبلغ قطعات مصرف دستگاه مورد نظر را اعلام می نمایند و مشتری نیز با توجه به هزینه اعلام شده و زمان تقریبی تعمیر دستگاه،موافقت و یا مخلفت خود را جهت تعمیر تلویزیون خود اعلام می نمایند.

مراکز تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون Plasma​

تعمیرگاه ها و مراکز خدماتی و تعمیراتی متعددی در سراسر تهران و ایران در حال انجام تعمیرات و ارائه خدمات به دارندگان تلویزیون های ال جی می باشند. اما آنچه که مهم بنظر میرسد تخصص،تعهد و مجاز بودن این مراکز خدماتی هست که خود به یکی از نگرانی های مشتریان و حتی شرکت ال جی تبدیل شده. شرکت ال جی هم، مانند دیگر تولید کنندگان بزرگ دستگاه های الکترونیکی و صوتی-تصویری سعی در ارائه خدمات بهتر و سریع تر و البته کم هزینه تر نسبت به دیگر رقبا دارد. مراکز تعمیر تلویزیون الجی در سراسر تهران و کل کشور وجود دارند که از طریق سایت ال جی قابل دسترسی می باشند. البته هستند تعمیرگاه ها و تعمیرکارانی که با گذراندن دوره های تخصصی در کلاس های مربوطه و تحت نظر اتحادیه های صنفی موفق به اخذ پروانه کسب و پروانه صلاحیت فنی شده اند که پایا الکترونیک نیز یکی از همین مراکز مجاز و دارای مجوز فعالیت می باشد.

تعمیر پنل تلویزیون الجی

تعمیرات تلویزیون Plasma​

بیشترین مشکلی که در سالهای اخیر بسیاری از خریداران تلویزیون های الجی با آن مواجه هستند،خرابیِ پنل تلویزیون الجی میباشد که شامل چند نوع خرابی میباشد.

  1. خرابی بر اثر کارکردن مداوم و طولانی مدت که عمدتا بعد از سپری شدن عمر مفید (Life Time) پنل تلویزیون ال جی بروز و ظهور می نماید و شامل کند شدن تصویر ،سفید شدن و خط خطی شدن تصویر می باشد.

  2. خرابی یا پیکسل سوختگی بر اثر برخورد جسم نوک تیز که باعث ایجاد خطوط افقی و عمودی روی پنل تلویزیون می شود که معمولا قابل تعمیر نمی باشد.
  3. بیشترین مورد خرابی نیز مربوط به استفاده نادرست و عدم اطلاعات کافی کاربران در مورد نحوه نگهداری و نظافت صفحه پنل تلویزیون ال جی میباشد که به اصطلاح پنل آبخورده نامیده می شود که خوشبختانه و به لطف تکنولوژی های جدید که در اختیار پایا الکترونیک هم می باشد در بیشتر موارد قابل تعمیر و بازیابی است.

سایت تعمیرات تلویزیون

تعمیرات تلویزیون Plasma​

به طور کلی تعمیرات تلویزیون ال جی در بیشتر موارد و مواقع اگر توسط افراد متخصص و تعمیرگاه های مجاز و مجهز انجام پذیرد غالبا نتیجه بخش و مثمرثمر خواهد بود همچنانکه عکس این قضیه نیز صادق است و ممکن است با دستکاری و نابلدی اشخاص و حتی تعمیرگاه های غیر متخصص، مشتری و دستگاه دچار خسارت شوند.

جستجوی تعمیرگاه، پیدا کردن تعمیرکار و چگونگی روند تعمیر یک تلویزیون و یک دستگاه ال جی کار پیچیده ای نیست.
شما می توانید از طریق سایت پایاالکترونیک در هر نقطه از استان تهران و مازندران مستقیما یکی از تکنسین های پایاالکترونیک را با کلیه امکانات و تجهیزات مرتبط با دستگاه اعلام شده، در اختیار داشته باشید.
اعلام خرابی و مدل دستگاه الجی به همراه آدرس و تلفن شما نیز از طریق سایت قابل ارائه می باشد
با مراجعه به سایت پایاالکترونیک میتوانید از کلیه امکانات و مراکز و مراحل تعمیر دستگاه خود مطلع شوید

گروه خدماتی تخصصی پایا الکترونیک

با افتتاح شعبه استان مازندران اقدام به ارائه کلیه خدمات تعمیراتی در شهرهای این استان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

بهشهر

ساری

بابل

آمل

محمود آباد

ایزدشهر

نور

نوشهر

چالوس

نمک آبرود

رامسر

چمستان

قائم شهر